Prodaja rezervnih djelova

Naše poslovnice u kojima možete naći rezervne dijelove za traktore, priključne strojeve te sve ostalo što je vezano za poljoprivrednu mehanizaciju.

  Poslovnica ZAGREB

Svetice 25
10000 Zagreb

  01 / 2395 583

  zagreb@auto-poljostroj.hr

  Radno vrijeme

Ponedjeljak - Petak
08:00 - 15:30

Subota
08:00 - 13:00

Nedjeljom i praznikom
zatvoreno 

  Poslovnica DUBRAVA

Radnička 2
10342 Dubrava

  01 / 2725 621

  dubrava@auto-poljostroj.hr

  Radno vrijeme

Ponedjeljak - Petak
08:00 - 15:00

Subota
08:00 - 13:00

Nedjeljom i praznikom
zatvoreno 

 Poslovnica KARLOVAC

Izidora Kršnjavog 13
47000 Karlovac

  047 / 654 610

  karlovac@auto-poljostroj.hr

  Radno vrijeme

Ponedjeljak - Petak
08:00 - 18:00

Subota
08:00 - 13:00

Nedjeljom i praznikom
zatvoreno

 

 Poslovnica SISAK

Frankopanska 12
44000 Sisak

  044 / 521 360

  sisak@auto-poljostroj.hr

  Radno vrijeme

Ponedjeljak - Petak
08:00 - 18:00

Subota
08:00 - 13:00

Nedjeljom i praznikom
zatvoreno

 Poslovnica KUTINA

Aleja Vukovara bb
44320 Kutina

  044 / 684 546

  kutina@auto-poljostroj.hr

  Radno vrijeme

Ponedjeljak - Petak
08:00 - 18:00

Subota
08:00 - 13:00

Nedjeljom i praznikom
zatvoreno

 Poslovnica PETRINJA

Duga ulica 47
44250 Petrinja

  044 / 812 055

  petrinja@auto-poljostroj.hr

  Radno vrijeme

Ponedjeljak - Petak
08:00 - 18:00

Subota
08:00 - 13:00

Nedjeljom i praznikom
zatvoreno

 Poslovnica PLETERNICA

Smrik 2
34310 Pleternica

  034 / 311 087

  pleternica@auto-poljostroj.hr

  Radno vrijeme

Ponedjeljak - Petak
08:00 - 15:00

Subota
08:00 - 13:00

Nedjeljom i praznikom
zatvoreno

 Poslovnica POPOVAČA

Zagrebačka 38
44317 Popovača

  044 / 670 772

  popovaca@auto-poljostroj.hr

  Radno vrijeme

Ponedjeljak - Petak
08:00 - 18:00

Subota
08:00 - 13:00

Nedjeljom i praznikom
zatvoreno

vrh stranice